مهر فوری سعادت آباد | ساخت مهر در سعادت آباد

مهر فوری سعادت آباد – ساخت مهر در سعادت آباد

انواع مهرهای فوری در سعادت آباد

با توجه به این که مهر یکی از کاربردی‌ترین وسایل در حال حاضر است ساخت مهر سعادت آباد این امکان را برای مشتریان فراهم کرده است که انواع مهرهای مورد نظرشان را از مهر فوری سعادت آباد درخواست کنند و در اسرع وقت دریافت کنند. مهر وسیله‌ای کاربردی است که هنگام ارائه خدمات خاص جهت شناسایی افراد گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال در هنگام مراجعه به پزشک این مهر است که سندیتی بر پزشک بودن او ارائه می­دهد.  زیرا در مهر نام پزشک به همراه شماره نظام پزشکی به طور کامل قید شده است. همچنین صاحبان مشاغل و شرکت‌ها نیز جهت فاکتورهای رسمی نیازمند استفاده از مهر هستند.

ساخت مهر سعادت آباد امکان ساخت انواع مهرهای متنوع را برای مشتریان فراهم کرده است. در ادامه به بررسی برخی از مهرهای پرطرفدار این شرکت می‌پردازیم.

مهر

مهر

 

ارائه و ساخت انواع مهر ژلاتینی

مهر اتوماتیک ساخت مهر سعادت آباد

مهر اتوماتیک از مهرهای پرطرفدار اقشار پرمشغله جامعه مانند پزشکان است. این مهر با توجه به این که نیاز به استامپ ندارد و به راحتی قابل حمل و استفاده می‌باشد به شهرت دست پیدا کرده است.

انواع گوناگونی از مهر اتوماتیک تحت عنوان مهر لیزری اتوماتیک در بازار موجود هستند که در ادامه آشنایی بیشتری با این مهر به دست خواهید آورد.

در این مهرها به جای ژلاتین از نوعی پلیمر که حالتی اسفنجی مانند دارد استفاده شده است. این مهرها را با یک‌بار شارژ کردن پلیمر می‌توانید ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ بار در طول روزهای متوالی مورد استفاده قرار دهید و نیازی نیست با خود استامپ حمل کنید. در صورت اتمام شارژ مجدداً می‌توانید پلیمر طراحی شده را درون جوهر قرار دهید. تا پس از یک تا دو ساعت مجدداً شارژ شود و قابل استفاده گردد.

با توجه به این که در طراحی مهرهای لیزری فونت‌ها و شکل‌های درخواستی به طور دقیق بر روی مهر درج شده است. بنابراین پس از استفاده از مهر فونت و شکل مورد نظر به طور ظریف و دقیق بر روی کاغذ چاپ می‌شود؛ اما در سایر مهرها مانند مهرهای ژلاتینی که به عنوان نسل قدیمی مهرهای عرضه شده در بازار هستند از این دقت و ظرافت خبری نیست. با استفاده از مهرهای ژلاتینی معمولاً فونت‌ها به صورت گنگ و مبهم بر روی کاغذ نقش می‌بندند و به خوبی قابلیت تشخیص را ندارند.

ویژگی‌های قابل توجه مهر لیزری اتوماتیک

در ساخت مهر سعادت آباد در صورتی که قصد داشته باشید طرح پایه درج شده بر روی مهر را تعویض کنید نیازی نیست مجدداً مهر را از نو بسازید. بلکه تنها با تعویض پلیمر و طرح مهر می‌توان فوت‌های چاپ شده بر روی آن را تعویض کرد. در این حالت پایه اصلی مهر حفظ می‌شود و پلیمر جدید با طراحی عرضه شده جایگزین پلیمر قبلی می‌شود. بنابراین با کمترین هزینه می‌توانید در طراحی مهر تغییرات بنیادین ایجاد کنید.

برای هر بار استفاده از مهر لیزری اتوماتیک که در مهر فوری سعادت آباد تولید شده است پلیمر از آن خارج می‌شود و مجدداً درون دستگاه جای می‌گیرد. همین امر سبب می‌شود که جوهر این مهرها ماندگارتر باشد و دیرتر خشک شود. در صورتی که در استفاده از موهای دیگر مانند مهرهای ژلاتینی درب استامپ مدت زمان طولانی باز نگه داشته می‌شود و سبب خشک شدن آن می‌گردد. هرچند بدون وجود استامپ استفاده از مهرهای مشابه غیرممکن است.

این نکته نیز شایان ذکر است که جوهری که در مهر اتوماتیک تولید شده در ساخت مهر سعادت آباد استفاده می‌شود با جوهر سایر مهرها متفاوت است. بنابراین در هنگام تحویل گرفتن مهر جوهر یدک را نیز از سازنده تحویل بگیرید و مواقع نیاز مورد استفاده قرار دهید؛ زیرا استفاده از جوهرای دیگر مانند جو هر استامپ سبب آسیب دیدن پلیمر مهر لیزری می‌شود و عملاً آن را غیرقابل استفاده می‌سازد.

شاید در نظر اول ساخت مهر فوری ساده به نظر برسد اما استفاده از پایه مناسب و پلیمر با کیفیت در طراحی این مهر از اهمیت بسیاری برخوردار است. بنابراین توجه داشته باشید که ساخت این مهر را تنها از مراکز معتبری مانند ساخت مهر سعادت آباد درخواست کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید