ساخت مهر فوری در سعادت آباد

ساخت مهر فوری در سعادت آباد

شاید بتوان مُهر را به عنوان یکی از کاربردی ترین مکانیزم های ساخت دست بشر دانست ، در حالی که یکی از ساده ترین طرزکار های ممکن را نیز دارد  . برای پی بردن به سادگی ساختار این وسیله و سهولت ساخت آن ، کافیست تا کاردستی های زمان مدرسه خود را به یاد بیاورید که با یک عدد سیب زمینی هم می توانستید مهری را بسازید ؛ سطح مسطحی که با برداشته شدن قسمت های مختلفی از آن و سپس آغشته شدن در استامپ جوهری ، آماده درج بی محدودیت طرح ما روی اجسام مختلف میشد .

با صرف نظر از مهرهای مومی – یعنی همان نمونه هایی که مقامات رسمی ممالک گوناگون یا سران خاندان های مختلف برای درج نام و نشانشان ، اثبات معتبر بوده نگاره یا عدم بازگشایی توسط دیگران استفاده می شده و کارشان “مهر و موم” کردن بود – و همچنین مهرهای پرسی – مانند مهر برجسته هایی که طرح را روی جسم جامد دیگری فرو برده یا برآمده می سازد –  قریب به اتفاق مهر های امروزی بار پایه درج اطلاعات با کمک جوهر کار می کنند .

مهرهای امروزی بنا به سازوکار فیزیکیشان در تقسیم بندی های فراوانی جای می گیرند ، به عنوان مثال مهرهایی تحت عنوان پرینتی ، جیبی ، حرفه ای ، نوری ، ژلاتینی ، اسمارت ، کریستالی ، اتوماتیک و ده ها نام نا آشنای دیگر برای مخاطب عام ، اما حقیقتی که در خصوص همه این مهر ها وجود دارد این است که در دو دسته اصلی جای می گیرند . آن دو دسته کدامند ؟!

  1. مهرهای سنتی که برای درج محتوای خود نیازمند تماس با سطحی جوهری هستند و
  2. مهرهای مدرن که لایه جوهری و مخزن مرکب در داخل آن ها وجود دارد .

با گذر از این مرحله حال می دانیم که همه مهرها ، حتی مهر تاریخ زنی که اطلاعات آن متغیر می باشد نیز جزو یکی از این زیر شاخه هاست .

ساخت مهر فوری ایران کپی در سعادت آباد

ساخت مهر فوری ایران کپی در سعادت آباد

مهرها دارای بدنه ای از جنس چوب ، پلاستیک ، فلزات مختلف و شیشه می باشند که عموماً به صورت آماده به دست مصرف کننده واسطه – مهرساز – می رسند .

استفاده از نگین انگشترهای قدیمی در نقش لایه حاوی اطلاعت و رکاب انگشتری به عنوان دسته مهر گواهی بر اهمیت و کاربرد فراوان این وسیله در همین کشور خودمان می باشد و از آن مهمتر مبین این مفهوم است که محدودیتی برای انتخاب جنس اولیه این ابزار – که البته باید ماده ای سخت و استوار و شکل پذیر باشد – وجود ندارد .

از “صد آفرین” هایی که کودکان بواسطه این مهرها در دفاترشان می گرفتند تا میلیون ها تومانی که به کمک اثر آن ها پای چکی بانکی جابجا می شود ، از مدارکی رسمی که با این اثر صادر می شود تا گواهی هایی که بدین واسطه تصدیق می گردند ، جملگی حاوی پیامی مبنی بر اهمیت بالای مهرهای گوناگون می باشد .

با وجود اینکه ساخت مهر کار سختی به نظر نرسیده و تنها کافیست تا قسمت ژلاتینی آن را به بستری از پیش آماده بچسبانیم ، باز هم باید تاکید کرد این امر کاملاً تخصصی بوده و تولید مهری باکیفیت مستلزم داشتن توانایی و تسلط بالایی به نرم افزارهای طراحی و ماشین آلات ساخت این محصول می باشد .

شاید اگر همینک از از دوست و آشنایان خود سراغ یک مهرساز خوب را بگیریم ، آنان آدرس “مسجد شاه” بازار پایتخت را به شما دهند ، دکان هایی متراکم در ضلع غربی حیاط مسجد که سال هاست به این کار مشغولند . با ارج نهادن به کار آنان لازم به تاکید است که شاید روزگاری متخصصین بی رقیب این امر در تهران یا حتی ایران این افراد بوده اند ، اما امروزه با پیشرفت فناوری و سخت افزارهای تولید مهر که با هدایت نرم افزارهای کامپیوتری کار می کنند ، دیگر لزومی بر عزیمت تا این نقطه پر تردد و شلوغ وجود ندارد ، بویژه برای اهالی شمال غربی تهران .

مجموعه ایران کپی به عنوان سامانه ای که با خدماتی همچون چاپ کارت ویزیت ارزان در سعادت آباد ، چاپ کارت ویزیت فوری در سعادت آباد و تراکت ارزان در سعادت آباد آن را می شناسید ، اینک مفتخر است تا با ساخت مهر فوری در سعادت آباد برای پزشکان ، شرکت های خصوصی ، پیشه وران ، معلمین و سایر افرادی که به نحوی با مهرهای جوهری در ارتباطند ، در حفظ وقت و هزینه های همسایگان خود کمکی به آنان کرده و با ارائه محصولی باکیفیت ، خیال آنان را از وجود عرضه کننده ای نزدیک و معتبر راحت نماید .

ما مدعی ساخت مهر فوری در سعادت آباد هستیم و دلیل آن به غیر از تعهدی که به مشتریان خود داریم ، مشخص بودن تعداد سفارش هایمان می باشد . در همین نمونه فوق الذکر ، اگرچه در مراکز مربوطه ده ها تولید کننده وجود دارند ، اما فراموش نکنید که از سویی دیگر صدها مراجعه کننده از اقصی نقاط شهر نیز در صف های جلوی شما ایستاده اند ، این در حالیست که در ساخت مهر فوری در سعادت آباد ، با توجه به حضور مراجعینی که عموماً در سعادت آباد ، شهرک غرب ، پونک و سایر نواحی همجوار ساکن یا مشغول به کار هستند و معدودیت نفری آن ها ، پروسه تولید در زمانی محدود تحقق می یابد .

دیدگاهتان را بنویسید