چاپ کارت ویزیت در سعادت آباد

چاپ کارت ویزیت در سعادت آباد

در بخش های مرتبط در خصوص اهمیت تبلیغات ، شناساندن خود به مشتریان بالقوه و خدماتی که باید به آن ها ارائه دهیم مطالبی بیان شد . در همین رابطه باید افزود که کارت ویزیت به عنوان تکه ورقی که حاوی اطلاعات ماست ، به هیچ عنوان وسیله ای برای تبلیغات مستقیم نبوده و استفاده نادرست از آن عواقب ناگوار و نتایجی کاملاً ضد انتظارات ما را در پی خواهد داشت . به عبارتی دیگر کاربرد این وسیله تذکر وجود ما به مخاطبین می باشد ، افرادی که ما را شناسایی کرده ، با فعالیت های ما آشنا بوده و حتی سابقه همکاری با ما را نیز دارند و نه معرفی خود به مخاطبین عامی که ممکن است به ما نیاز داشته باشند .

در کارت های ویزیت که معمولاً در ابعاد حداقلی ۸٫۵×۴٫۸ و حداکثری ۵×۹ سانتیمتر در اجناس کتان ، ورق شیشه ای ، ورق گلاسه ، PVC ، لمینت مات ، لمینت براق و سلفون مات تولید می شوند ، اطلاعات ارائه دهنده به مختصر و مفیدترین حالت ممکن درج می گردد تا از یک سو با زیاده گویی و بیان مطالب بیش از حد حوصله مخاطب را سر نبرده و وی را سر در گم نکند و از سویی دیگر آنچنان کامل باشد که به محض مشاهده توسط مخاطبین ، یادآور نوع محصول فروشی مجموعه ، خدمت ارائه شده توسط آن ها ، آدرس فیزیکی ، شماره تلفن و نشانی شبکه های اجتماعی و دیگر راه های ارتباطی فرد مبلّغ باشد . کارت ویزیت ابزاری برای یادآوری خود به دیگران است و چاپ کارت ویزیت در سعادت آباد راهی برای حصول این هدف .

چاپ کارت ویزیت در سعادت آباد برای اهالی این محل و حومه سبب می شود تا مجموعه پیش روی با تمرکز وقت و توانایی خود بر روی درخواست مراجعینش ، محصولی منحصر بفرد و جذّاب تقدیم آن ها کند . از آنجایی که کارت ویزیت در غیاب افراد معرف آن ها می باشد ، بهره گیری از کارتی استاندارد ، خوش سیما ، مقاوم ، کاربردی ، مفهومی ، متفاوت و جامع می تواند تصویر زیبایی از فرد ارائه دهنده در ذهن دریافت کنندگان باقی گذاشته و آنان را به بر قراری ارتباط و ایجاد همکاری ترغیب نماید .

دیدگاهتان را بنویسید