ساخت مهر برجسته

 

ساخت مهر برجسته

این روزها اکثر شرکت ها و یا کسب و کارهای دارای مجوز، به دنبال ساخت مهر هستند تا بتوانند به اسناد و مدارک خود هویت ببخشند. استفاده از این وسیله بیان گر هویت شخص و یا شرکت در جامعه است. همین مسئله باعث شده تا افراد قبل از شروع به راه اندازی یک کسب و کار به فکر ساخت مهر باشند. با توجه به استقبالی که از مهرها شد، این وسیله کاربردی در انواع و اقسام مختلفی تولید شده است. در برخی اوقات به دلایل مختلفی ممکن است افراد به دنبال پیدا کردن یک شخص و یا مجموعه ای باشند که کار ساخت مهر فوری را انجام می دهد. اگر مهری ندارید و به دنبال ساخت این وسیله هستید، پیشنهاد می کنیم با ما در این مقاله همراه باشید.
موضوع مهم بعدی که برای بسیاری از کسب و کارهای نوپا اهمیت دارد، چاپ بنر است. در ابتدای کار برای این که بتوان خود را معرض دید همگان قرار داد باید اقدام به چاپ بنر با کیفیت کرد تا دیگران به وسیله آن بتوانند شما را پیدا کنند. چاپ بنر نیز به صورت فوری انجام می شود و نیازی نیست تا مدت زمانی طولانی را برای چاپ آن منتظر ماند.

ساخت مهر برجسته

انواع مهر

مهرهای فوری در انواع مختلفی تولید می شوند که هر شخصی می تواند بنا به نیازی که دارد، نسبت به ساخت آن اقدام نماید. بسیاری از افراد به دلیل نا آگاهی که نسبت به انواع مهرها دارند ممکن است نتوانند آن طور که باید و شاید انتخابی درست داشته باشند. قبل از خرید هر مهری نیاز است تا در ارتباط با انواع آن ها اطلاعاتی داشته باشید.

۱- مهر برجسته

در بین تمام مهرهای موجود در بازار، مهر برجسته را می توان امن ترین مهر دانست. مهرهای برجسته جنسی فلزی را دارند و خود از سه قسمت فک، کلیشه فلزی و دستگاه پرس ساخته می شوند. معمولا شرکت هایی که موضوع تایید اسناد اداری برایشان اهمیت دارد از این مهر استفاده می کنند. دفاتر اسناد رسمی را می توان از مشتریان پر و پا قرص این مهرها دانست. این مهرها بر روی کاغذ حالتی برجسته ایجاد می کنند و خبری از رنگ و یا جوهر در آن ها نیست. معمولا مهرهای برجسته شکل دایره ای دارند اما امکان ساخت آن ها به شکل مستطیل نیز امکان پذیر می باشد. استفاده از مهرهای برجسته بسیار راحت است. کافیست کاغذ را میان مهر قرار دهید و اهرم آن را بفشارید. در این صورت کاغذ شما به صورت برجسته تصویر مهر را به خود می گیرد.
ساخت مهر برجسته بسیار سخت و تخصصی می باشد. همین موضوع تخصصی بودن کار ساخت مهر را کمی سخت می کند تا هر شخص و یا هر مجموعه ای نتواند کار ساخت این مهر را به درستی انجام دهد. برای ساخت مهر فوری برجسته تنها به مجموعه های قدیمی اعتماد نمایید. ساخت مهر برجسته فوری را می توان در عرض نهایت ۲ الی ۳ ساعت انجام داد. بسیاری از افراد این تصور را دارند که مهرهای برجسته قیمت بالایی دارند. در پاسخ باید بگوییم این یک دیدگاه اشتباه است. مهرهای برجسته قیمت مناسبی دارند و هر شخصی توانایی خرید آن را دارد.

۲- مهر لیزری

دسته دیگری از مهرهای پر طرفدار را می توان مهرهای لیزری دانست. برای استفاده از این مهرها نیاز به استفاده از استامپ وجود ندارد. کافیست کارتریج این مهرها را به وسیله جوهرهای مخصوص شارژ نمایید و در زمان دلخواه از آن ها استفاده کنید. حتی اگر با دنیای مهرها بیگانه باشید، نام مهر ژلاتینی برای یک بار هم که شده به گوشتان خورده است. مهم ترین مزیتی که مهرهای لیزری نسبت به مهرهای ژلاتینی دارند در این است که نیازی نیست شما در لحظه ای که قصد استفاده از این مهر را دارید حتما استامپ همراهتان باشد. مهرهای لیزری را می توان در عرض نهایت ۱ ساعت در ابعاد و اندازه های مختلفی همچون دایره، مستطیل و… ساخت.

 

مهر لیزری

۳- مهر ژلاتینی

مهرهای ژلاتینی به واسطه قدمتی که دارند اصلا نیاز به معرفی ندارند. این مهرها در گذشته و در زمانی که مهرهای لیزری وجود نداشتند بسیار محبوب بودند. با تولید مهرهای لیزری اما ورق کاملا برگشت و مهرهای ژلاتینی از چشم افتادند. البته این بدان معنا نیست که دیگر کسی از مهرهای ژلاتینی استفاده نمی کند بلکه از میزان فروش آن ها کم شده است.

نتیجه گیری

برای این که بتوانید یک مهر برجسته با قیمت مناسب و البته با کیفیت را خریداری نمایید، نیاز است تا با مجموعه های حرفه ای و کاربلد در ارتباط باشید. تیم دیجیتال ایران کپی یکی از مجموعه های با سابقه و البته ماهر در امر ساخت مهر فوری برجسته، لیزری، ژلاتینی و… می باشد. کافیست تصویر مهر خود را برای ما ارسال کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن با کیفیت بالا ساخته شود. برای کسب اطلاعات بیش تر و تکمیلی تر همین حالا با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید