چاپ بنر تبلیغاتی

چاپ بنر تبلیغاتی

بنرهای تبلیغاتی در واقع تابلوهای نسبتا بزرگی هستند که برای تبلیغ کسب و کار گزینه ی مناسبی می باشد و می توانید در ابعاد کوچک و بزرگ با توجه به کسب و کار خود طرح مورد نظر را سفارش دهید. هدف از سفارش چاپ بنر تبلیغ، جذب، معرفی محصول و خدمات است. خلاقیت و طراحی عنصر اصلی برای تبلیغات است هرچه میزان خلاقیت بیشتر باشد در نتیجه افزایش توجه و در کنار ان بالا رفتن فروش را برای شما به همراه دارد  بنر های تبلیغاتی با هدف قرار دادن مخاطب در اماکن مهم مانند بزرگراه ها، چهارراه، معابر اصلی، سالن های برگزاری همایش یا حتی مسابقات ورزشی که امکان جذب مخاطب بیشتر است نصب شوند. این بنرها در واقع به عنوان یکی از شیوه های کارآمد ارتباط با مشتری به روش آفلاین بوده که سالیان سال مورد استقبال شرکت های بزرگ و کوچک قرار گرفته و یکی از بهترین شیوه های تبلیغاتی است.

چاپ بنر تبلیغاتی

انواع بنرهای چاپی از نظر جنس:

۱– بنر فابریک: 

این بنر ها معمولا از پلی استر یا ساتن تشکیل شده است، که گرافیک و کیفیت رنگ بالا و خیره کننده ای را ارائه می دهد که مخاطب را مجذوب و شگفت زده می کند، این نوع بنرها قابل شستشو و ضد چروک هستند که به نوبه خود برای تبلیغات هر کسب و کاری که نیاز به کیفیت بالا و زمان نصب کم نیاز دارد عالی است 

۲ – وینیل: 

احتمال این که شما بنر های وینیل را تقریبا در هر قسمت از شهر، محل های تجاری و… مشاهده کرده باشید زیاد است زیرا این نوع بنر بسیار پرکاربرد بوده و در همه جا اعم از خواربارفروشی، فروشگاه زنجیره ای تا کارواش ها یافت می شود از ویژگی های بنر وینیل جنس و مواد به کار رفته در ان است که برابر عوامل خارجی مانند باد، طوفان و… مقاومت بسیار عالی از خود نشان میدهد.

۳ – بنر مش: 

بافت بنر مش نسبت به بنر وینیل نفوذپذیرتر است و به باد اجازه می دهد بدون بلند کردن بنر به راحتی از ان عبور کند . مزیت اصلی چنین ساختاری این است که به بنر اجازه می دهد در برابر بادهای خشن و آب و هوای نامساعد بیرون مقاومت کند و در کنار تمام مزایایی که دارد هدف اصلی خود یعنی تبلیغات و معرفی را جلو ببرد، از کاربرد های بنر مش میتوان به نصب ان بر روی نرده، حصار، داربست و… اشاره کرد.

بنر مش

۴ – بنر های pvc: 

این بنر ها از سومین پلاستیک پر مصرف جهان ساخته شده که به دلیل ساختار مولکولی ان می توان برای ساخت بنر هایی به طول یک اسمان خراش استفاده کرد، بنر های پی وی سی از نظر حجمی از پر مصرف ترین  بنرها هستند زیرا ارزان و ماندگار هستند و از تجهیزات استاندارد چاپ پشتیبانی میکنند بنر های پی وی سی همانند سایر بنر های چاپی در اندازه، شکل، و وزن های مختلف در چاپ دیجیتال ایران کپی موجود میباشد.

برخی از مزایای چاپ بنر تبلیغاتی:

– برقراری ارتباط با مشتری:

اگر به نمایشگاه های مختلف مراجعه کرده باشید متوجه شدید که هر کسب و کار نوپایی اطلاعاتی از کسب و کار و راه ارتباطی خود را بر روی بنر های ایستاده چاپ کرده و از ان برای جذب و ارتباط با مشتری استفاده می کند.
برقراری ارتباط با مشتری

– هدف قرار دادن مخاطب اصلی:

با چاپ بنر های تبلیغاتی و قرار دادن ان در محل مناسب همانند همایش، سمینار، ورودی ساختمان و… مخاطب اصلی خود هدف قرار داده و و ان را به مشتری دائم خود تبدیل کنید.
معرفی محصولات و خدمات جدید : چاپ بنر تبلیغاتی یک روش ایده ال و کاربردی برای معرفی محصول و تبلیغ ان میباشد که اکثر افراد و شرکت ها از این روش برای درگیر کردن ذهن مخاطب استفاده می کنند که منجر به بالا رفتن بازدید و افزایش نرخ فروش می شود.

افزایش سرعت فروش:

با چاپ بنرهای تبلیغاتی شما هم نیز میتوانید سرعت فروش خود را بالا ببرید حالا راه کار چیست؟ شما با چاپ بنر برای مناسبت های مختلف مانند ولنتاین، black Friday و… یا تبلیغ فروش فصلی محصولات با تخفیف ویژه از افزایش سرعت فروش بهره مند شوید.

بالا رفتن جایگاه برند در میان رقبا:

هر چقدر برند ما بیشتر در معرض دید باشد افراد به صورت ناخوداگاه محصول یا خدمات شما را به رقبا ترجیح می دهند که یکی از روش های تبلیغاتی چاپ بنر در تعداد زیاد و ابعاد بالا و قرار دادن ان در بخش های مختلف شهر می باشد و یکی دیگر از شیوه های تبلیغات ساخت مهر مخصوص کسب و کار خود است که این روش نیز برند شما را در ذهن مشتریان ماندگار میکند.

پاپ اپ ها 

انواع بنرهای چاپی از نظر ساختار:

– بنر های خیابانی
– بیلبورد
– استند های خیابانی
– رول اپ ها 
– پاپ اپ ها 
– بنر های نمایشگاهی 
– بنر های پرچمی

جمع بندی 
در کل چاپ بنر تبلیغاتی یکی از شیوه های برتر برای کسب و کار و یا نیاز شما میباشد که براساس استراتژی تبلیغاتی و میزان هزینه که میخواهید بکنید به راحتی میتوانید با چاپ دیجیتال ایران کپی ارائه دهنده انواع خدمات اعم از چاپ بنر، ساخت مهر فوری، کپی، پرینت، سازه های نمایشگاهی و… در ارتباط باشید و یکی از انواع متنوع بنر از نظرجنس و ساختار را انتخاب و سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید