چاپ بنر در ستارخان : در این قسمت از مقالات به بررسی جامع و کامل در مورد چاپ بنر در ستارخان پرداخته می شود و اینکه در مورد چاپ بنر می بایست چه مواردی را لحاظ نمود :

چاپ بنر در ستارخان

از جمله موارد مهمی که در چاپ بنر بسیار مهم است قیمت چاپ بنر می باشد و اما از جمله مواردی که در قیمت چاپ بنر تاثیر گذار می باشد نوسانات ارزی و همچنین تغییرات قیمت متریال اولیه می باشد و در حالت کلی نمی توان یک قیمت ثابت را برای چاپ بنر در نظر گرفت بنابراین قیمت چاپ بنر به صورت ثابت در نظر گرفته نمی شود و به موارد بسیاری بستگی دارد وتعرفه چاپ بنر تحت تاثیر فاکتورها و عوامل بسیاری می باشد .

چاپ بنر به چه مواردی بستگی دارد ؟

هزینه چاپ بنر تبلیغاتی به موارد بسیاری بستگی دارد که در ادامه به بررسی آنها پرداخته می شود :

۱) جنس بنر :

جنس بنرها ، دو نوع کیفیت درجه اول که عموما ایرانی می باشد و درجه دوم که عموما بنرهای کره ای می باشد می باشد که عموما اینگونه بنرها بسیار مرغوب بوده و دارای کیفیت مطلوبی می باشند .

۲) ابعاد بنر :

بنرها می توانند دارای عرض ۵ متر ، عرض ۳ متر و یا ابعاد دلخواه دیگری باشند که قطعا قیمت چاپ بنر در هر ابعادی با ابعاد دیگر کاملا متفاوت می باشند ، لازم به ذکر است که ابعاد بنر در قیمت چاپ بنر بسیار تاثیر گذار می باشد که البته قیمت بنر نیز به صورت متری نیز محاسبه می گردد .

۳) خدمات پس از چاپ بنر :

در برخی مواقع پس از چاپ بنر نیازمند برخی خدماتی می باشد که در ادامه به بررسی آنها پرداخته می شود :

پس از چاپ بنر می توان مواردی مانند ولد داربستی ، پانچ و برش دوربری و … نیاز باشد و یا در صورتی که نیاز به استند بنر وجود داشته باشد هزینه چاپ بنر نیز افزایش می یابد .

۴) طراحی :

در صورتی که برای چاپ بنر نیاز به طراحی بنر وجود داشته باشد می توان از طراحی پیش از چاپ بنر استفاده نمود که طراحی نیز می تواند تعرفه چاپ بنر را افزایش دهد که در این حالت طراحی بنر و چاپ بنر هر کدام دارای قیمت جداگانه ای می باشد .

۵) گرماژ متریال بنر :

گرماژی که در متریال بنر مطرح می شود از ۸ تا ۱۸ انس می تواند متفاوت باشد ، در این حالت گرماژ بیشتر می تواند کیفیت بنر را افزایش دهد .  

در صورتی که نیازمند اخذ مشاوره در مورد چاپ بنر در ستارخان می باشید می توانید با کارشناسان دیجیتال ایران کپی تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید