چاپ بنر فلکسی

چاپ بنر فلکسی

اگر شما از صاحبان مشاغل یا مدیر یک فروشگاه و یا حتی دارنده یک مغازه کوچک هستید آن چیزی که به یاد مشتریان شما خواهند ماند و یا برای شما جذب مشتری خواهد کرد درخشش نام برند شماست ، برند مهم ترین قسمتی است که در بر خورد اول دیده میشود و گیرایی آن تاثیر بسیاری در جذب مشتریان دارد ، در ادامه راهکار هایی ارائه میدهیم که در این امر شما را یاری کند.

فلکس فیس یا مواد فلکسی

مواد اولیه فلکسی به سری موادی از جنس PVC گفته میشود که مهمترین ویژگی آن توانایی عبور نور ازخود است، از دیگر ویژگی این نوع محصولات انعطاف پذیری بالای آن است که میتوانند گزینه مناسبی برای بنر های تبلیغاتی باشند.

 

چاپ بنر فلکسی

بنر های فلکسی

برای همه ما پیش آمده است که در طول شبانه روز شاهد تبلیغات بسیار بزرگ روی بیلبرد ها در نقاط مختلف شهر ها و جاده ها باشیم ، بخصوص در شب ها که توجه هرکسی را با درخشش خود جلب میکنند، برای چاپ بنر به صورت تخصصی و با بالاترین کیفیت از چاپ دیجیتال ایران کپی دیدن فرمایید.
این بنر ها از جنس فکلس هستند که به آنها بنر های فلکسی میگویند. خاصیت مواد فلکسی باعث میشود بنر های فلکسی یکی از بهترین گزینه های تبلیغاتی در مکان های باز و بسته محسوب شوند ، ویژگی عبور دهی نور نیز این امکان را فراهم میسازد که تبلیغات شما حتی در طول شب توجه اکثریت افراد را به خود جلب کند.
لازم به ذکر است که بنر های فلکسی نیاز به پایه و محفظه هایی دارند که در آنها قرار بگیرند، به این محفظه ها تابلو فلکس گفته میشود. تابلو فلکس ها به گونه ای ساخته میشوند که از مقاومت بالایی در برابر شرایط مختلف آب و هوایی داشته باشند، در کنار آن داخل تابلو فلکس ها از لامپ های مهتابی استفاده میشود و برای روشنایی بنر ها مورد استفاده قرار میگیرند. تابلو فکلس ها به طور گسترده به شکل مکعب ساخته میشوند و مهتابی های به کار رفته در آنها مطابق با بنر ساخته میشود. در نظر داشته باشید، بنر هایی که در بازار عرضه میشوند تولید شده توسط کشور های کره و چین میباشند و نکته قابل توجه این است که چاپ بنر های چینی قیمت ارزان تری نسبت به رقیب کره ای خود دارند و به همان نسبت از لحاظ کیفیت از آنها عقب هستند، پس در انتخاب کیفیت بنر خود دقت فرمایید.

 

بنر های فلکسی

 

چه تفاوتی بین بنر های معمولی و بنر های فلکسی وجود دارد؟

بنر های معمولی نیازی به تابلو فلکس ندارند در صورتی که بنر های فلکسی حتما باید داخل تابلو قرار بگیرند. از دیگر تفاوت های شاخص این دو ، قابلیت عبور نور بنر های فلکسی است، بنر های معمولی این قابلیت رو ندارند و برای روشن سازی آنها باید از پروژکتور استفاده شود.

چرا بنر های فلکسی انتخاب مناسبی هستند؟

  • برای شروع میتوان به مقاومت بالای بنر های فلکسی و محتوایی که روی آن چاپ میگردد، در برابر شرایط مختلف آب و هوایی اشاره کرد.
  • بنر های فلکسی از جمله محصولاتی هستند که صرفه اقتصادی بالایی دارند، زمانی که شما یک بنر فلکسی برای بخش مورد نظر خود تهیه میکنید و مدتی بعد تصمیم به تغییر آن میگیرید، فقط لازم است که رویه بنر را تعویض کنید و از همان تابلو فلکس قبلی در بنر جدید خود استفاده نمایید.
  • بنر های فلکسی خاصیت ساخت در اندازه هایی را دارند که حداقل عرض ۸۵ سانتی متر و حداکثر عرض آن ۵۰۰ سانتی متر باشد، به بنر هایی که بین ۳ الی ۵ متر عرض داشته باشند بنر های عرض بالا نیز میگویند.
  • به علت قابل تنظیم بودن مهتابی های به کار رفته در تابلو فلکس، نور مورد نیاز به صورت متمرکز شده در طرح استفاده میشود که موجب صرفه جویی در انرژی میشود. این از دیگر امتیاز هایی است که بنر های فلکسی را انتخاب مناسبی برای تبلیغات میکنند.

 

بنر های معمولی

 

و کلام اخر
هنگام خرید ، در مراحل ثبت سفارش و یا در زمان اماده سازی بنر شما به این نکات توجه داشته باشید که طرح انتخابی شما از کیفیت مناسبی برخوردار باشد و در مرحله چاپ طرح توسط چاپگر ها دقت کنید که کار با سطح وضوح قابل قبول شما انجام شود، علاوه بر آن کیفیت مواد استفاده شده در بنر و تابلو فلکس را مورد بررسی قرار دهید. از نوع طراحی و محل قرار گیری مهتابی های استفاده شده در تابلو فلکس با بنر خود اطمینان حاصل کنید تا تمرکز نور بر روی قسمت مورد نظر شما باشد، چاپ دیجیتال ایران کپی با بروزترین دستگاه ها و با کیفیت ترین مواد سعی در تحویل بهترین خروجی را به مشتری داشته و انواع محصولات و خدمات اعم از (چاپ بنر، کپی، ساخت مهر فوری، پرینت و…) را برای مشتریان عزیز موجود و در کمترین زمان ممکن انجام می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید