کارت ویزیت فوری : در این قسمت از مقالات به بررسی جامع و کامل در مورد کارت ویزیت فوری پرداخته می شود و اینکه برای کارت ویزیت ها دارای چه ویژگی هایی و تفاوت هایی می باشد :

کارت ویزیت فوری

پیش از پرداختن به مبحث کارت ویزیت فوری ابتدا می بایست به بررسی اجمالی در مورد انواع کارت ویزیت پرداخت :

انواع کارت ویزیت :

۱) کارت ویزیت لمینت مات :

این مدل کارت ویزیت ، یک کارت کلاسیک می باشد ، این کارت دارای ویژگی های منحصر به فرد می باشد که از جمله آنها می توان به سطح صیقلی و با کیفیت ، چاپ دقیق و ظریف و همچنین قیمت مناسب اشاره نمود ، این کارت ها همچنین دارای ماندگاری و دوام بالایی نیز می باشد .

۲) کارت ویزیت دو لایه لوکس :

تمام افراد و صاحبین مشاغلی که همواره در فکر برند سازی به سر می برند از کارت های ویزیت به عنوان مهم ترین در مبحث برند سازی استفاده می نمایند ، کارت های ویزیت همگی می توانند عظمت و گستردگی ، حرفه ای بودن و اعتبار  حیطه شغلی را مشخص می نماید ، از جمله ویژگی های این کارت ویزیت می توان به دیجیتال بودن این مدل کارت ها اشاره نمود ، بنابراین در تعداد اندک می توان از این مدل کارت ویزیت استفاده نمود ، و اما ویژگی دیگری که در این مدل کارت ویزیت وجود دارد کیفیت رنگ این مدل کارت ویزیت می باشد و این مورد مخصوصا در مورد رنگ های متضاد به خوبی خود نمایی می کند .

۳) کارت ویزیت سلفون مات :

این مدل از کارت ویزیت ها از ورق های مرغوب و چگال گلاسه می باشد و پس از آن این کارت ها با یک لایه سلفون پوشیده می گردند ، در این مدل کارت ویزیت کیفیت گلاسه و پرینت و فرایند روکش کردن از جمله فاکتورها در تعیین کیفیت نهایی کارت ویزیت می باشد .

این مدل کارت ویزیت نیز دارای انواع مختلفی می باشد .

۴) کارت ویزیت لمینت براق دیجیتال :

در کارت ویزیت لمینت و سلفون ، کاغذ گلاسه که بر روی آن روکش قرار می گیرد می باشد .

بهترین گزینه برای کارت ویزیت فوری در تیراژ کمتر و در کوتاهترین زمان ممکن ، چاپ دیجیتال کارت ویزیت می باشد ، شما مشتریان محترم می توانید با مشاهده انواع کارت ویزیت فوری ، گزینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

در صورتی که نیازمند اخذ مشاوره در مورد کارت ویزیت فوری می باشید می توانید با کارشناسان دیجیتال ایران کپی تماس حاصل نمایید . 

دیدگاهتان را بنویسید