چاپ بنر

بنرهای چاپی یکی از قدرتمندترین ابزارهای بازاریابی و تبلیغات آفلاین هستند. آن‌ها به کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا یک برند، کسب و کار را از طریق آرم‌ها و پیام‌های هوشمند تبلیغ کنند. در عین حال، منجر به افزایش تولید می شوند. این واقعیت که می توان از آنها برای استفاده داخلی و خارجی استفاده کرد آنها را به یک ابزار تبلیغاتی همه کاره و بادوام تبدیل می کند. چاپ بنر در طول سال ها بسیار محبوب شده است. چاپ بنر به صاحبان کسب و کار برند قدرت می دهد تا محصولات، خدمات خود را همانطور که می خواهند بازاریابی کنند. چاپ بنر در چند سال گذشته به قدری مهم شده است که اکنون هزاران تنوع در بازار موجود است. به‌ عنوان یک کسب‌وکار، اکنون این امتیاز را دارید که از طریق پرچم‌های چاپ شده، روکش‌های میز رویدادها، و نمایشگرها، تا مطالب بازاریابی چاپی و موارد دیگر، تبلیغ کنید. چاپ بنر یک ماده چاپ دیجیتال در فضای باز است که عمدتاً برای تبلیغات یک محصول، تجارت یا رویداد استفاده می شود. این بنر در مواد، ضخامت ها و کیفیت های مختلف عرضه می شود. مجموعه دیجیتال ایران کپی بر روی ۳ متریال اصلی بنرها را متناسب با کاربردهای مختلف تولید می کند. شما می توانید از انواع PVC ، مش یا پارچه انتخاب کنید.  چاپ بنر باید با استفاده از دستگاه چاپ بنر تخصصی انجام میشود. شما نمی توانید چاپگرهای استاندارد را با مواد PVC بارگیری کنید و امیدوار باشید که چاپ شود. به همین دلیل است که استفاده از شرکتی که ماشین آلات صحیح و بهترین ماشین آلات را دارد برای انجام درست کار بسیار مهم است.

چاپ بنر

 

بیشتر بخوانید: چاپ بنر در باغ فیض

در مرکز تخصصی چاپ ایران کپی انواع بنر و فلکسی در طرح ها و سایزهای مختلف طراحی و چاپ می شوند . این مرکز با داشتن علم و تکنیک های به روز صنعت چاپ ، مجری تبلیغات و خدمات چاپی شما در بالاترین کیفیت ممکن می باشد. جهت دیدن نمونه کارهای بیشتر و گرفتن مشاوره در انتخاب طرح بنر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خدمات ارسال رایگان جهت چاپ بنر سعادت آباد و چاپ بنر شهرک غرب | تلفن ۲۲۰۶۶۷۷۰ | تلگرام ۰۹۱۲۶۳۵۸۶۳۴

خدمات چاپ بنر فوری:

حتما در شهر به ویژه در مقابل برخی دفاتر فنی که خدمات چاپ به ویژه چاپ بنر را انجام می دهند، عبارت خدمات چاپ بنر فوری را مشاهده کرده اید. بنرها معمولا برای استفاده های مختلفی سفارش داده می شوند. در موارد تجاری معمولا بنرها برای معرفی یک کسب و کار یا محصول یا خدمات یک شرکت یا گروه تجاری سفارش داده می شوند. در موارد شخصی نیز معمولا برای عرض تبریک و خوش آمد گویی و آرزوی قبولی زیارت برای کسانی که از سفرهای زیارتی باز می گردند و همچنین عرض تسلیت فوت فردی که تازه در گذشته است سفارش داده می شود. معمولا بخصوص در این مورد دوم سرعت در تحویل کار به شدت مورد توجه سفارش دهنده است و به خدمات چاپ بنر فوری در این جا نیاز مبرم حس می شود. در چاپ بنر و فلکسی از چاپ اکوسالونت یا سالونت استفاده می شود که چاپ سالونت ارزانتر بوده ولی چاپ اکوسالونت نوع جدیدی از چاپ بنر است که کیفیت بالاتر و بی خطر بودن از خصوصیات آن است.

بنر در تبلیغات محیطی بسیار تاثیرگزار بوده و کاربرد واستفاده زیادی در تبلیغات پیدا کرده است. در واقع بنر را پوستری تبلیغاتی می توان فرض کرد که در سایز های بزرگ تر مورد مصرف قرار میگیرد. بنر را از بیلبورد ها گرفته تا در نمایشگاه های مختلف بسته به نوع مصرف استفاده می کنند. چاپ بنر نیازمند تخصص است و هر مرکز چاپ بنر را نمی توان به عنوان مرکز مطلوب برای چاپ در نظر گرفت. تناسب رنگی بنر با مکان مورد استفاده و همچنین تناسب رنگی آن با موضوع و مطلب درج شده در آن از نکاتی است که در چاپ بنر موثر است. به عنوان مثال بنر اگر درمکانی تیره مورد استفاده شود نیازبه رنگ آمیزی مخصوص به خود دارد. بنرها درمکانهای روشن نیز رنگ آمیزی مخصوصی میخواهند. بنر بایستی متناسب با کاربرد آن باشد.

 

خدمات چاپ بنر فوری

بیشتر بخوانید: بهترین چاپ بنر در سعادت آباد

انتخاب نا مناسب تصاویر ومتن ها اثر معکوس داشته و این دلالت بر کیفیت پایین مرکز چاپ بنر دارد. بنر بایستی متناسب با حرفه و کسب و کار مشتری و یا موضوع مورد سفارش طراحی شده باشد. یک بنر یا فلکسی مناسب بایستی تاثیر گذار بوده و با انتخاب هوشمندانه متن و تصاویر و کلمات رایج و مناسب میزان تاثیر گذاری بالایی داشته باشد. مجموعا می توان گفت برای سفارش خدمات چاپ بنر فوری برای مصارف تجاری و شخصی بهتر است به مرکزی معتبر و دارای سابقه خوب و خوشنام مراجعه شود تا هم از بابت تحویل به موقع و فوری کار و هم بابت کیفیت چاپ، مشتری آسوده خاطر باشد.

انواع چاپ بنر:

۱- چاپ بنر کاغذی

چاپ بنر کاغذی همانطور که از نام آن پیداست روی کاغذ چاپ می شوند. آنها در برابر عناصر بیرونی مقاوم نیستند. اگرچه این کاغذها از کیفیت بالایی برخوردار هستند، اما بیشتر برای استفاده در فضای داخلی مناسب هستند. آنها معمولاً به زیبایی در رنگ های کامل چاپ می شوند و اغلب در نمایشگاه های داخلی یا نمایشگاه های تجاری دیده می شوند.

۲- چاپ بنر وینیل

این بنرها که بر روی مواد وینیل با کیفیت چاپ شده اند، یکی از پرطرفدارترین بنرهای مورد استفاده در رویدادها و نمایشگاه ها هستند. طبیعت مقاوم در برابر آب و هوا آنها را به گزینه ای عالی برای تبلیغات در فضای باز تبدیل می کند. فراموش نکنید، آنها بسیار مقرون به صرفه هستند.

۳- چاپ بنر مش

این بنرهای نمایشگر که دوباره بر روی وینیل چاپ می شوند دارای الیاف قابل تنفس هستند. این باعث می شود که آنها در برابر باد بسیار مقاوم باشند. سوراخ های کوچک روی بنر باعث عبور باد از آن می شود. این امر دوام بنر را بیشتر می کند. آنها با استفاده از لبه ها و حفاظ های جوش داده شده با حرارت نصب می شوند.

۴- چاپ بنر بوم

بنرهای بوم فوق العاده زیبا عمدتاً در داخل خانه استفاده می شوند. بافت، ظاهر و احساس این بنرها آنها را شبیه به یک نقاشی می کند.

۵- چاپ بنر پارچه پلی استر

اینها بنرهای چاپ شده با رنگ سابلیمیشن هستند که امکان استفاده از رنگ های کامل را فراهم می کنند و همچنین کاملاً بادوام هستند. بنرهای پارچه پلی استر دارای ویژگی هایی هستند که آنها را برای استفاده در فضای داخلی و خارجی بهینه می کند. چنین بنرهای نمایشی یک انتخاب ارجح برای تبلیغات تجاری و بازاریابی برند هستند، زیرا بسیار روشن و پویا به نظر می رسند و باعث می شوند که توجه کافی را به خود جلب کنند.

انواع چاپ بنر

 

بیشتر بخوانید: چاپ بنر بیلبورد

کاربرد چاپ بنر:

هنگامی که در شهر گشت می زنید قطعا در گوشه و کنار شهر بنرهایی با سایزهای بسیار بزرگ و بعضا کوچکتر را برای اطلاع رسانی های شهری و همچنین مقاصد تبلیغاتی مشاهده می فرمایید . بنرها برای موارد دیگری نیز کاربرد دارند. بعنوان مثال حتما جلوی دبیرستانها، بنرهایی بزرگ شامل عکس و نام قبولی های آن مدارس در آزمون سراسری را دیده اید.

یا حتی وقتی یک نفر از سفر عتبات عالیات یا خانه خدا به میهن باز می گردد در جلوی منزل او چندین بنر برای خوش آمد گویی و قبولی زیارت مشاهده می فرمایید. برای ترحیم و عرض تسلیت نیز در مقابل منزل کسی که مرحوم شده است بنرهایی بدین منظور نصب می گردد. در گوشه و کنار شهرها در مناسبت های مذهبی مختلف مراسم مذهبی و هیات هایی برگزار می شود که اخیرا بنرهایی برای معرفی مکان و زمان این مراسم نیز در گوشه و کنار شهرها نصب می گردد.

این موارد را عرض کردیم تا اهمیت مراکزی که خدمات چاپ بنر را ارائه می دهند خدمتتان تبیین نماییم . هر خدمتی که نیازی از مردم را برآورده کند بسیار ارزشمند است. حال آنکه این خدمت که چاپ بنر می باشد بسیار مورد نیاز مردم از صنوف و اقشار مختلف می باشد.

کاربرد چاپ بنر

 

بیشتر بخوانید: چاپ بنر فوری شهرک غرب

در چاپ بنر به دلیل آنکه سطح کار در معرض هوای بیرونی است، مقاومت مدیای چاپ و جوهر، در مقابل باد، آب، رطوبت، نور خورشید و سایر عوامل محیطی اهمیت بسزایی دارد. بنر متریالی از جنس pvc است که عموماً در قطع عریض چاپ می‌شود کاربردهای بنر طیف وسیعی را، از استفاده در یک تابلوی تبلیغاتی برای یک کسب‌وکار کوچک گرفته تا تابلوهای تبلیغاتی در مراکز تجاری، فضاهای نمایشگاهی، بیلبوردها و یا حتی یک پیام ترحیم، شامل می شود. برای اینکه یک چاپ متفاوت داشته باشیم باید از دستگاه های پیشرفته چاپ استفاده کنیم زیرا کیفیت کار و رزولوشن آن برای ما بسیار پر اهمیت است در مجموعه چاپ دیجیتال ایران کپی ما این امکان را به مشتری میدهیم که برای سفارش چاپ بنر در شکل ها ,رنگ ها و عرض های مختلف به صورت آنلاین و حضوری اقدام کند.

نوع دستگاه چاپ بنر در بالا بردن كیفیت چاپ نقش بسیار مهمی دارد، به این معنی كه اگر شما برای چاپ خود از بنر ‏مرغوب استفاده كنید ولی دستگاهی كه با آن چاپ می‌کنید دارای كیفیت پایین چاپ باشد، كار شما از كیفیت بالایی برخوردار ‏نخواهد بود. این مجموعه با بهره‌گیری از ماشین‌آلات و دستگاه‌های متنوع و به‌روز، امکان چاپ بنر را، با بهترین کیفیت ‏وضوح و رنگ، در اختیار شما قرار می‌دهد.‏‎ پیش از پرداختن به هر مبحث دیگری ابتدا می بایست به مواردی پرداخت که سبب افزایش کیفیت در چاپ بنر می شود ، مواردی که در نظر گرفتن آن می تواند تاثیرات شگرفی در تبلیغات موثر تر در بنر چاپ شده در حیطه شغلی و یا جذابیت بیشتری در محافل و مجالس می گردد .

کاربرد چاپ بنر

 

بیشتر بخوانید: چاپ بنر در پونک

دستگاهی که توسط ان بنر مورد نظر چاپ می گردد بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد به گونه ای که در صورت نداشتن قابلیت های جدید در دستگاه به هیچ وجه امکان چاپ یک بنر با جذابیت بیشتر وجود نخواهد داشت و همچنین جوهر مورد استفاده در دستگاه چاپ بنر نیز می تواند نقش اساسی و کلیدی در جذابیت ظاهری بنر و نیز ماندگاری طرح چاپ شده دارد به گونه ای که لحاظ نمودن همین دو مورد می تواند تاثیر بسزایی را در بنر چاپ شده در هر مجموعه ای داشته باشد .
و اما چاپ بنر در مجموعه ی دیجیتال ایران کپی این اطمینان را برای تمام شما مشتریان محترم فراهم می نماید که تمام بنر های موجود در این مجموعه با جدیدترین دستگاه های روز دنیا و نیز با کیفیت ترین جوهر های مربوطه به چاپ میرسند بنابراین تمام افراد شاغل و ساکن در محدودی سعادت آباد، شهرک غرب ،پونک و … می توانند بنر های با کیفیتی و جذابی را در محافل و مجالس خود و یا حتی در تبلیغات خود داشته باشند تا بتوانند به راحتی هرچه تمام تر به اهداف خود در موقعیت شغلی خود برسند .

مزایای چاپ بنر:

بنرها امروزه یکی از ساده ترین و موثرترین روش ها برای ارسال پیام به خصوص در مورد یک محصول جدید، کسب و کار یا حتی یک رویداد تبلیغاتی هستند. مزایای مختلفی در استفاده از بنرها وجود دارد و بنابراین افراد و مشاغل بیشتری از آنها برای اهداف تبلیغاتی استفاده می کنند.
بنرها عبارت ها یا طرح هایی هستند که برای اهداف تبلیغاتی استفاده می شوند. چاپ بنر به فرد این امکان را می‌دهد تا هر چیزی را که می‌خواهد به آسانی به مردم نشان دهد و ارائه دهد. آنها را می توان تقریباً در هر مکانی آویزان و نصب کرد و در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارد. علاوه بر این، آنها همچنین می توانند چندین بار نگهداری و استفاده مجدد شوند، زیرا بسیار بادوام هستند و نیازی به نصب دائمی ندارند. بنرها همچنین وزن سبک و انعطاف پذیری دارند، بنابراین به راحتی از مکانی به مکان دیگر منتقل می شوند.

امروزه چاپ بنر نیز بسیار آسان شده است، جایی که یک فرد فقط باید یک قلم درایو با طرح بنر خود را به چاپخانه مجاور بیاورد. در مجموعه ی ما تنها در چند دقیقه، بنر با توجه به اندازه و ابعاد مورد نیاز چاپ می شود. چاپ رنگی نیز ضد آب است که به شما امکان می دهد بنر را در مکان هایی که باران مکرر می بارد آویزان کنید. بنرهایی که از وینیل ساخته شده اند نیز از مقاومت بالایی در برابر آب و هوا برخوردار هستند و رنگ به راحتی محو نمی شود و در نتیجه در زمان و هزینه صرفه جویی می شود.

مزایای چاپ بنر

بیشتر بخوانید: چاپ بنر در سعادت آباد

ساخت چاپ بنر چقدر زمان می برد؟

یکی از بزرگترین ویژگی هایی که هر چاپخانه ای می تواند داشته باشد چاپ بنر به صورت فوری می باشد به گونه ای که کمترین آسیبی به بنر چاپ شده وارد نشده باشد و بنر چه به صورت فوری و چه به صورت غیر فوری چاپ شود همگی دارای یک کیفیت یکسان باشند. در زمانی که هر مجموعه ای نیازمند مطرح نمودن حیطه ی شغلی مورد نظر خود بر روی بنر همراه با لوگو و تصاویر مربوط به خود می باشد چاپ بنر می تواند گزینه مطلوبی جهت نمایش هر چه بیشتر تاثیر گذاری خواهد بود به گونه ای که در آن هر شخصی می تواند با قرار دادن طرحی نوین و جذاب در بنر خود نمای کاملی از حیطه ی شغلی خود را برای تمام مشتریان ارائه دهد. این ممکن است در شرکت‌های مختلف متفاوت باشد، اگر به یک بنر سریع نیاز دارید می توانید از طریق وب سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا با توجه به طرح و رنگ موردنظر شما بنر را آماده نمایند.

چگونه بنر چاپ شده خود را آویزان کنم؟

برای استفاده بهینه از بنر چاپ شده، مهم است که به درستی آویزان شود تا تأثیر آن به حداکثر برسد و همچنین عمر آن در فضای باز افزایش یابد. بنرهایی که بد آویزان شده‌اند می‌توانند پاره شوند یا شل شوند، به‌خصوص در زمان هایی که باد می‌وزد. ابتدا مشخص کنید چه چیزی در دسترس دارید که بنر خود را روی آن آویزان کنید. آیا این نرده، حصار، ستون یا قاب بنر خواهد بود؟ مهمتر از همه اطمینان حاصل کنید که اجازه استفاده از ساختار برای تبلیغات بنری را دارید و هیچ قانون اساسی را زیر پا نمی گذارید.
مقرون به صرفه ترین راه برای چسباندن بنر چاپی به نرده یا اتصال آن با کابل کشی است. این باعث می‌شود که اتصال محکمی داشته باشد، با این حال، اتصالات کابل انعطاف‌پذیری چندانی نسبت به آن‌ها ندارند، بنابراین در زمان های باد شدید، ممکن است بند کابل‌ها از بنر پاره شوند. اگر حصار در منطقه‌ای با باد شدید باشد، بهتر است از طناب‌های بانجی استفاده کنید، و توصیه می‌کنیم از مواد MESH استفاده کنید تا باد از طریق بنر عبور کند.

چگونه بنر چاپ شده خود را آویزان کنم؟

بیشتر بخوانید: چاپ بنر در اوین

هزینه چاپ بنر چقدر است؟

این بدیهی است که بسته به اندازه و شکل متفاوت است، اما به طور کلی هرچه متریال ضخیم تر و بنر بزرگتر باشد، هزینه بیشتری خواهید پرداخت. اگر در مقاله ی بالا در خصوص چاپ بنر اطلاعات لازم را کسب کردید می توانید با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید و سفارش خود را ثبت نمایید، همچنین تمام افرادی که نیازمند اخذ مشاوره در زمینه چاپ بنر در سعادت آباد هستند می توانند با کارشناسان دیجیتال ایران کپی تماس حاصل نمایند.

سوالات متداول چاپ بنر:

۱- آیا رنگ در ساخت بنر محدود است؟

خیر، ما بنرهای خود را به صورت دیجیتالی با رنگ کامل CMYK چاپ می کنیم. بنرهای تمام رنگی ما شامل رنگ، متن، گرافیک و تصاویر نامحدود است.

۲- آیا امکان ساخت بنر دو طرفه وجود دارد؟

بله

۳- آیا می توانم یک بنر با اندازه خاص تهیه کنم؟

بله، ما می‌توانیم بنرهای وینیل را با اندازه خاصی که نیاز دارید بسازیم، برای اطلاع از قیمت سفارشی با ما تماس بگیرید.

۴- آیا می توانم آثار هنری خود را روی بنرها چاپ کنم؟

بله، بنرها را می توان با آثار هنری و تصاویر خود چاپ کرد. هر سفارش آنلاین چاپ بنر به صورت سفارشی، با آثار هنری منحصر به فرد، برای هر مشتری چاپ می شود.

۵- برای چاپ بنر از چه موادی استفاده می شود؟

ما از یک متریال بنر PVC در فضای باز با وزن ۵۰۰ گرم وزن استفاده می کنیم. این یک ماده پلاستیکی سفید، منعطف و کاملاً ضد آب و هوا است و برای استفاده در فضای باز مناسب است.