بهترین چاپ کارت ویزیت در سعادت آباد

جهت پیدا کردن بهترین چاپخانه جهت کارت ویزیت در سعادت آباد مستلزم داشتن اطلاعاتی در این زمینه می باشد که چه مکانی بهترین مکان جهت چاپ کارت ویزیت می باشد.
همانطور که بیان شد کارت ویزیت یک ابزار بسیار مهم و اساسی در زمینه فعالیت شغلی و کسب و کار می باشد به گونه ای که دارا بودن یک کارت ویزیت که بسیار عالی طراحی شده و پس از آن با بهترین و با کیفیت ترین جوهرها چاپ شده باشد نقش بسیار مهمی را در جذابیت کسب و کار شخص ایفا می نماید، در واقع کارت ویزیت می تواند یک نمای کلی از نوع اهمیت شما به کسب و کار و خود باشد.

همانطور که بیان شد پس از یک طراحی جذاب و زیبا نوبت به چاپ آن می رسد که در این قسمت می بایست جنس کاغذ کارت ویزیت انتخاب گردد که جنس های آن می تواند از نوع ساده، لمینیت، سلفون، pvc و … باشد که بسته به سلیقه شخص و نیز حیطه ی کاری می توان یک نمونه از آن را انتخاب نمود.

بهترین چاپ کارت ویزیت در سعادت آباد

بیشتر بخوانید: چاپ کارت ویزیت در شهرک غرب

انواع کارت ویزیت

قیمت کارت ویزیت با توجه به طرح انتخاب شده جهت طراحی و نیز جنس کارت ویزیت می تواند متفاوت باشد که در ذیل به برخی از جنس های آن اشاره می نماییم:

۱) سلفون براق:

وزن این نوع از کارت ویزیت ۳۰۰ گرم می باشد و جنس ان از نوع گلاسه می باشد که پس از چاپ روی آن با سلفون براق پوشیده می شود که از جمله علت های آن ایجاد استحکام بیشتر در کارت ویزیت و نیز عدم برقراری ارتباط مستقیم دست با کارت می باشد که این نوع کارت ویزیت بسیار مقرون به صرفه است.

۲) سلفون مات:

این نوع از کارت ویزیت ها نیز از مشابه کارتهای سلفون براق می باشد که وزن آنها ۳۰۰ گرم و جنس آنها گلاسه می باشد ، در این مدل نیز پس از چاپ یک روکش سلفون مات بر روی آنها کشیده میشود که جهت استحکام بیشتر کارت ویزیت می باشد، در این نوع کارت ویزیت امکان چاپ uv وجود دارد که این فایل ها می بایست به صورت جداگانه از پیش ارسال گردیده باشد.
بنابراین جهت انتخاب بهترین چاپ کارت ویزیت در سعادت اباد می بایست به نوع طراحی و کیفیت جوهری که در زمان چاپ از آن استفاده می شود و نیز زمان تحویل کارت ویزیت دقت لازم را نمایید.
ایران کپی مفتخر به چاپ انواع کارت ویزیت با زیباترین طراحی ها و با کیفیت ترین جوهرها می باشد.جهت انجام سفارش در زمینه چاپ کارت ویزیت تنها کافیست با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و با در نظر داشتن سلیقه شخصی بهترین و جذاب ترین کارت ویزیت را سفارش نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید