فروشگاه کاغذ : تمامی کسانی که با مطالعه ، تحقیق و پژوهش ، چاپ و کتاب سرو کار دارند ، مهمترین محصولی که مرتباً با آن روبرو شده اند ، کاغذ است که در انواع ، سایزها و کیفیت های مختلف عرضه و مورد مصرف قرار می گیرد . اگر برای مصرف روزانه خود به کاغذ نیاز داشته باشید شاید دفتر یادداشت شما کافی باشد ولی زمانی که کار و حرفه شما با این محصول مرتبط می‌شود قطعاً نیاز شما با یک دفترچه یادداشت تأمین نخواهد شد . یک موسسه انتشاراتی یا یک دفتر خدمات چاپ شاید صد برابر یک مصرف کننده عادی کاغذ مصرف کند . این گونه شرکت ها برای تأمین نیاز خود می توانند به صورت سنتی به بازار مراجعه کرده و کاغذ خریداری کنند ، در حالی که ممکن است بعد از خرید خود ، نه تنها از کیفیت کاغذ راضی نبوده بلکه با قیمت مناسبی هم روبرو نشوند و مهمترین عامل یعنی زمان و سرمایه خود را هم از دست بدهند . متقاضیان امر در تهران برای خرید کاغذ می توانند به خیابان ظهیر السلام در تهران مراجعه کرده ، ازدحام ، شلوغی و سردرگمی در بازار را به جان خریده و با تحمل هزینه های گزاف کاغذ مورد نیاز خود را تهیه کند. این درحالیست که یک فروشگاه کاغذ تمامی این محصولات را براحتی و به دور از تمامی هزینه ها ، با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار می دهد و همچنین می توان از جزئیات محصول آگاهی پیدا کرده و انتخابی درست را داشت.

در این فروشگاه کاغذ در کنار تمامی خدمات مربوط به چاپ ، تکثیر ، اسکن ، صحافی ، پلات های رنگی و لیزری ، تایپ در سعادت آباد ، لوازم التحریر در سعادت آباد ، چاپ کارت ویزیت در سعادت آباد ، خدمات کپی و لمینت در رنگ‌های مختلف جهت استفاده برای فعالیت هایی نظیر دسته بندی اسناد و مدارک یا چاپ انواع آگهی های تبلیغاتی و در سایزها ، کیفیت ها و اوزان مختلف عرضه می شود.

تنها با مراجعه به این فروشگاه کاغذ می توان ضمن خرید این محصول ، بطور هم زمان چندین کار را در یک مکان و بدون نیاز به جابجایی های درون شهری انجام داد . بدین صورت که کار چاپ و طراحی نیز در همان مکان انجام شده و با بروز ترین دستگاه های چاپ در خواست شما انجام می شود . اکثر سازمان ها و شرکت های بزرگ به دلیل حجم بالای کاری نیاز به میزان زیادی لوازم التحریر ، خدمات چاپی و خرید کاغذ مخصوصاً نوع A4 مورد استفاده در قسمت اداری داشته و با یک بار مراجعه به این فروشگاه تمامی نیازهای آنها در اسرع وقت و کمترین زمان تامین می گردد .

مجموعه چاپ دیجیتال ایران انواع کاغذهای معمولی و تخصصی در مدل های فتوگلاسه ، کوتد ، کرافت، کتان و گلاسه برای پرینترهای لیزری وجوهرافشان ، فیلمهای لمینت برای موسسات ، شرکت ها ، دانشگاه ها ، بیمارستان ها و مصرف خانگی مشتریان را با بهترین برندهای موجود در کشور در اختیار شما قرار می دهد. لازم به ذکر است که شما می‌توانید به کاغذ های زیر در کنار سایر محصولات و خدمات ما دسترسی داشته باشید.

کاغذ تحریر با بیشترین میزان استفاده:

کاغذ تحریر که writing and printing paper نیز نامیده می شود ، انواع مختلفی دارد . این کاغذ به دو صورت دارا و بدون پوشش وجود دارد . در هر دو روی کاغذ بدون پوششی که عرضه می‌شود می توان با جوهر نوشت ، بدون آن که جوهر به طرف دیگر نفوذ کند . شما می‌توانید به سایزهای ۱۰۰*۷۰، ۹۰*۶۰ و در وزن های۵۰،۵۵، ۶۰، ۶۵، ۷۰، ۷۵، ۸۰، ۱۰۰، ۱۲۰ در این فروشگاه دسترسی داشته باشید.

 

 

کاغذ گلاسه

کاغذهای چاپ که دارای پوشش دورو و باکیفیت بالا و در مقایسه با کاغذ تحریر کمی سنگین تر هستند کاغذ گلاسه نام دارد. کاغذ گلاسه با داشتن سطحی یکدست و صاف که سبب می‌شود جوهر به‌صورت یکنواخت جذب آن شود آن را مناسب چاپ تصاویر رنگی کرده است.

کاغذ کرافت:

کاغذی ساخته‌ شده از مشتقات پالپ با مقاومت زیاد ، در مدل هایی مختلف شامل کاغذ کرافت رنگی و سفید مورد استفاده در صنایع بسته بندی و با وزن های متفاوت.

کاغذ کوتد ‏(Coated)‏ :

کاغذی شبیه به مقوا است که مخصوص جوهرهای پایه آب ساخته می‌شود . این کاغذ قابلیت جذب رنگ بالایی را در خود دارد که سبب شده از آن برای چاپ نقوش و طرح ‌های نقاشی استفاده کنند . می‌توانید کاغذ کوتد را در وزن‌های۸۰، ۱۰۰، ۱۲۰ ، ۱۴۰، ۱۶۰ ، ۱۷۰ و ۱۸۰ و در دو دسته سبک و سنگین خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید