چاپ بنر در باغ فیض

در این قسمت از مقالات به بررسی جامع و کامل در مورد چاپ بنر در باغ فیض پرداخته میشود و‌ اینکه جهت چاپ بنر به چه نکاتی می بایست توجه نمود.

در چاپ بنر به چه نکاتی باید  توجه نمود؟

در زمان تبلیغات برای شرکت های مختلف انتخابات بی شماری پیش روی تمام افرادی است که تصمیم به تبلیغات در حیطه های مختلف تبلیغاتی دارند و سوالات متفاوتی نیز برای آنها پیش می آید سوالاتی نظیر اینکه آیا این تبلیغ برای آگهی ها طراحی و پیاده سازی شده است؟

– و یا اینکه این تبلیغ برای رادیو و تلویزیون اماده سازی شده است؟

– و یا چاپ بنر برای تبلیغات در مکان خاصی ایجاد شده است؟

– و اما در ادامه به بررسی برخی از نکات لازم و ضروری در زمان طراحی پرداخته می شود:

۱) طراحی می بایست با اندازه ی واقعی طراحی شده باشد:

به عنوان مثال در صورت چاپ بنر با سایز ۲ متر در ۱ متر می بایست سایز طراحی شده همان ۲ متر در ۱ متر باشد که در خروجی چاپ آن علاوه بر چاپ با وضوح بسیار بالا تصاویر با کیفیت بیشتری چاپ شوند و یا جهت چاپ یک بنر به عنوان بنر یک استند می بایست با سایز واقعی که همان ۹۰ سانتی متر در ۲ متر است طراحی شود.

۲) ویژگی color mode:

از جمله مهم ترین ویژگی ها در زمان چاپ بنر خصوصیت color mode آن می باشد که در این زمان چاپ بنر می بایست این ویژگی بر روی حالت cmyk باشد و پسوند خروجی طرح باید در حالت tiff باشد .

چاپ بنر در باغ فیض

ذکر این نکته در اینجا مهم می باشد که در صورت فعال بودن گزینه layer فایل خروجی حجم خیلی بیشتر را اشغال می نماید و در صورتی که تمایل به چاپ بنر بدون اعمال تغییرات دارید می بایست این گزینه را غیر فعال نمایید.

نکته مهم دیگر اینکه در صورتیکه گزینه icc profile srgb را فعال نمایید تا در زمان مشاهده فایل در کامپیوتر نیز فایل مورد شما به همان صورت نمایش داده شود و با انجام این عمل گزینه as copy به صورت کاملا خودکار فعال می شود.

در چاپ بنر یک نکته بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد که جهت چاپ بنر تعرفه های متفاوتی در چاپ بنر وجود دارد و همواره سعی داشته باشید بنری را چاپ نمایید که دارای کیفیت مطلوب تری باشد نه قیمت مناسب تر و البته به این مهم هم توجه نمایید که بنر با کیفیت معمولی را با قیمت بنر بالاتر را به جای بنر با کیفیت مطلوب انتخاب ننمایید در واقع متاسفانه در برخی چاپ بنر ها بنر با کیفیت ضعیف را به جای بنر با کیفیت مطلوب عرضه می نمایند و قیمت آن را نیز برای مشتری با قیمت بالا انجام می دهند.
چنانچه نیازمند اخذ مشاوره در مورد چاپ بنر در باغ فیض هستید می توانید با کارشناسان دیجیتال ایران کپی تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید