چاپ سربرگ در شهرک اکباتان : در حوزه مارکتینگ و بازاریابی پیشرفته، یکی از ابتدایی‌ترین اقداماتی که هر مجموعه موظف به انجام آن می‌باشد انتخاب رنگ سازمانی و لوگویی منحصر بفرد در ارتباط با کسب و کارش است، اقدامی که سبب می‌شود تا نخستین برگه شناسنامه یک مجموعه شکل گرفته و بدین ترتیب روند معرفی و تأثیرگذاری برند مذکور روی مخاطبین بالقوه‌اش آغاز شود.

در همین رابطه اگر این مجموعه شرکتی دارای نامه‌نگاری‌های مرسوم باشد، بی تردید به اوراق کاغذی A4 و A5 نیاز داشته که هریک از آن‌ها نیز نیازمند پاکتی مخصوص (پاکت‌های ملخی و پالتویی) هستند.

با اضافه شدن برگه‌های یادداشت، ری‌مایندرها، کارت‌های ویزیت، پوشه، جلد سی‌دی و دی‌وی‌دی و دیگر محصولاتی از خانواده ورق‌های کاغذی خواهیم دید که نه تنها استفاده از زمینه‌های خالی، سرد و بی‌روح برای انجام چنین کاری مناسب نیست، بلکه در کنار عدم زیبایی و مخدوش شدن نام و اعتبار این برند، از نظر امنیتی نیز نگاره‌های این مجموعه به خطر افتاده و احتمال جعل موفقیت‌آمیز آن‌ها بیشتر می‌شود .

به همین منظور چنانچه شما یا مجموعه‌ای که سرپرستیش را بر عهده دارید به انجام اصولی، مطمئن، زیبا و پربازده یک کار اهمیت می‌دهید، نمی‌توانید به سادگی از داشتن ستی اداری بگذرید!

سربرگ‌های رسمی

زمانی که با افرادی نیازمند این محصولات صحبت کرده و در خصوص لزوم داشتن ست‌های اداری سخن می‌گوییم، عده‌ای به درستی محدودیت‌های مالی خود را عاملی مهم در عدم تحقق این هدف بیان می‌کنند.

به عبارتی دیگر مجموعه‌های فراوانی که عموماً جوان و نوپا هستند وجود دارند که نه تنها به اهمیت این ست‌های اداری پی برده، بلکه دارای ایده‌های ناب و جذابی هم در خصوص طراحی و تولید آن‌ها هستند، اما از آنجایی که بودجه کافی برای این کار ندارند – عملی که می‌توان گفت در اولویت هیچ شرکتی نبوده و در صورت باقی ماندن پول از تخصیص منابع مالی به امور مهمتر نوبت به آن می‌رسد – از انجام این کار منصرف می‌شوند .

درست اینجاست که چاپ سربرگ در شهرک اکباتان یا مناطق دیگر وارد عمل شده و به عنوان مهمترین بخش از ست‌های اداری خودنمایی می‌کند .

گاهی ما می‌توانیم اسناد مربوط به مشتری را در پاکتی سفید، ساده و حاضری به وی ارائه دهیم (هرچند اگر چنین نبوده و این لفافه به رنگ، نام، نقش و مشخصات کسب و کارمان مزین بود از نظر وجه کاری بهتر می‌شد ) ! با این حال می‌بینیم که این ارائه در عین سادگی هیچ مشکلی به وجود نیاورده و عملاً تاثیر مستقیمی در کارمان نمی‌گذارد.

گاهی می‌توانیم از چاپ کارت ویزیت در شهرک اکباتان به عنوان واسطه‌ای برای معرفی خود استفاده کنیم یا می‌توانیم بر روی برگه‌هایی که به صورت حاضری در بین لوازم التحریر در غرب تهران یافت می‌شوند مطلب مورد نیاز خود را یادداشت کنیم، اما فراموش نکنید که سربرگ A4 کسب و کارتان غیر قابل جایگرین بوده و طراحی و استفاده از آن اجتناب‌ناپذیر است .

سربرگ یک شرکت نشانه‌گر هویت آن مجموعه است، در امر تبلیغات گام بلندی بوده و به چشم مخاطب سندی از اعتبار شماست، در نتیجه از هر پدیده تبلیغاتی که بتوان گذشت، نمی‌توان از چاپ سربرگ در شهرک اکباتان چشم پوشی کرد .

چاپ سربرگ در شهرک اکباتان

همانطور که به آن اشاره شد، این سربرگ‌ها دارای نشان تجاری، نام و زمینه فعالیتی مجموعه، شعار تبلیغاتی یا اسلوگان، تاریخ، شماره پیوست، آدرس و راه‌های ارتباطی می‌باشد که در یک نگاه همه اطلاعات مورد نیاز مخاطب را به وی می‌دهد .

وجود این محصول که علاوه بر ارسال نامه‌های رسمی به منظور صدور پیش فاکتور و حتی نوشتن قراردادها هم مورد استفاده قرار می‌گیرد، در مواردی آنچنان ضروریست که درج و ارسال اطلاعاتی به جز در چنین اوراقی پذیرفته نشده و فاقد اعتبار قانونیست .

با توجه به این توضیحات، چنانچه دارای شرکتی از نوع سهامی، با مسئولیت محدود و تضامنی بوده و همچنین مؤسسه، تعاونی و یا سازمان مردم نهادی که در آن کار می‌کنید با بخش‌های دولتی در ارتباط است، ملزم به داشتن این سربرگ‌ها هستید .

در همین رابطه مجموعه چاپ دیجیتال ایران کپی به عنوان یکی از نزدیکترین مراکز چاپ تخصصی سربرگ‌های رسمی به شما، آماده است تا وظیفه چاپ سربرگ در شهرک اکباتان را بر عهده گرفته و این نگاره‌های مهم را برای ساکنین این شهرک که دارای شرکت مستقلی بوده، شرکت‌هایی که در این محدوده فعالیت می‌کنند و همچنین مجموعه‌هایی که تمایل به داشتن سربرگ‌های اختصاصی دارند (مثلاً دسته فاکتوری با ویژگی‌ها و مشخصات غیر تکراری و سفارشی) به چاپ برسانند .

دیدگاهتان را بنویسید