چاپ کارت ویزیت در میدان کاج : پس از آشنایی با کارت های ویزیت و اهمیت استفاده از آن ها به مرحله ای می رسیم که شناخت یک طراح و مجری توانا ، مجرب ، منصف و سریع الاقدام در دستور کار ما قرار خواهد گرفت . امروزه شاید نتوان فروشگاه ، مغازه یا واحدی صنفی را یافت که فاقد کارت ویزیت باشد ؛ این اصل فراگیر که در خصوص شرکت های گوناگون ، نمایندگی محصولات خارجی ، اطباء ، وکلا ، برخی آموزگاران و صدها پیشه و کسوت دیگر نیز صادق است ، بیان می دارد که پس از معرفی خود به مشتریان بالقوه ، نیازمند وسیله ای برای گوشزد کردن نام خود به آنان و ارائه اطلاعاتی کاربردی برای برقراری یک همکاری مفید هستیم .

در حالت عادی ، معمولاً افراد برای ابتیاع یک محصول یا بهره گیری ازیک خدمت خاص به مرکز انجام فعالیت مد نظرشان مراجعه کرده و با این ذهنیت که کارشان زودتر و ارزان تر انجام می شود ، برای هدف خود هزینه می کنند . به عنوان مثال خرید کتب دانشگاهی از میدان انقلاب اسلامی و خیابان های اطرافش امری منطقی به نظر می رسد ؛ حال اگر فردی بتواند کتاب مد نظرش را از کتابفروشی نزدیک محل زندگی خود با قیمتی مشابه (پشت جلد) تهیه نماید ، آیا باز هم مراجعه به مرکز مذکور ضروریست ؟

بی تردید پاسخ منفی بوده و در چنین شرایطی اگر تنها خرید این کتاب مد نظر باشد مراجعه به کتابفروشی های میدان انقلاب ضرورتی ندارد . اگر بخواهیم این مطلب را به چاپ کارت ویزیت در میدان کاج ارتباط دهیم باید اینگونه مقدمه چینی کنیم که میدان بهارستان و خیابان های اطراف آن – به ویژه خیابان ظهیرالاسلام – مرکزی برای چاپ تراکت ، کارت ویزیت ، بروشور و محصولات مشابه می باشد . در حالتی مشابه ، چنانچه مرکزی در نزدیکی محل زندگی یا کار شما وجود داشته باشد که بتواند به اهداف شما پیراهنی با قیمت ، سرعت و کیفیتی قابل قبول بپوشاند ، آیا مراجعه به این مرکز و تحمل سختی هایی همچون دوری مسیر ، ترافیک احتمالی ، تعدد کار متخصصین مراکز مذکور و تاخیر در کار شما ، عدم آمادگی سفارشات به دلیل درگیری چاپخانه ها و متعاقباً اخلال در روند کاریتان و … امری منطقیست ؟

پاسخ ما در این مورد هم مانند سوال قبل منفیست ؛ لذا شناسایی خدمات ارائه شده در گستره محل کار و زندگیمان می تواند از مراجعات غیر ضروری به مناطق دیگر بکاهد . در همین راستا چاپ کارت ویزیت در میدان کاج توسط مجموعه چاپ دیجیتال “ایران کپی” این امکان را برای ساکنین مناطق غربی و شمال غربی تهران فراهم می آورد تا بتوانند با صرف حداقل هرینه و زمان ، به سیمی کتاب در سعادت آباد ، فروش کاغذ A4 درسعادت آباد ، چاپ کارت ویزیت ارزان در سعادت آباد پزداخته و محصولی مرغوب و پرکاربرد تهیه نمایند .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید