کارت ویزیت در میدان کاج : گسترش کسب و کار و به تأسی از آن افزایش سود خالص ، پیشنیاز ها و مقدمات فراوانی دارد که معرفی خود به مشتریان بالقوه اگر اولین آن ها نباشد ، بی تردید یکی از نخستین اقدامات لازم الاجرا در این راه است . در همین راستا ، چنانچه معرفی یک شخصیت حقیقی یا حقوقی را به عموم مردم در راستای ایجاد همکاری های  تجاری تبلیغات بنامیم (اگرچه تبلیغات در زمینه های دیگری همچون سیاست و انتخابات نیز کاربرد دارد ) ، تبلیغات میدانی یکی از قدیمی ترین روش هاییست که هم اینک نیز مورد استفاده قرار می گیرند .

با صرف نظر از جزئیات این مقوله ، گاهی پدیده هایی آنچنان وظیفه خود را به خوبی انجام می دهند که شاخه های متعددی یافته و در کسوت های دیگری نیز خودنمایی می کنند . به عنوان مثال تراکت ها به عنوان تبلیغاتی مکتوب که مستقیماً به عموم مردم اهدا می شوند ، اطلاعاتی مختصر و مفید در خصوص فردی خاص یا پیشه او به مخاطبینش ارائه می دهند . حال اگر فردی به اطلاعاتی باز هم خلاصه تر امّا در چارچوبی رسمی نیاز داشته باشد بی تردید به کارت های ویزیت متوسل می شود .

کارت ویزیت به عنوان معرفی نامه ای اجمالی ، حاوی اطلاعاتی همچون نام فردی حقیقی ، مجموعه ای تجاری یا شرکتی صنعتیست که با ذکر راه های ارتباطی همچون شماره های تلفن ، موبایل و فکس ، ایمیل ، آدرس شبکه های اجتماعی و آدرس فیزیکی دفتر ، خود را به فرد گیرنده اش معرفی می کند . اگرچه کارت ویزیت به خودی خود اثری تبلیغاتی ندارد ، اما چنانچه در پی معرفی شفاهی ، توضیحاتی کلامی یا پیشینه ای روشن از فرد اهدا کننده به افراد گیرنده آن داده شود ، می تواند حکم تبلیغی موثر را داشته و با قرارگیری در مقابل دیدگان فرد مذکور ، وی را به تماس ، مراجعه حضوری یا همکاری ترغیب نماید .

کارت ویزیت در میدان کاج یا نواحی دیگر ، یکی از دغدغه هاییست که مدیران ، صاحبان سرمایه ، صنعتگران و بسیاری از کسبه با آن دست و پنجه نرم می کنند . از آنجایی که یک کارت ویزیت مستلزم ارائه اطلاعاتی جامع در فضایی محدود می باشد ، لذا استفاده از فونت ، رنگ ، طرح و اندازه مناسب برای کارت بسیار حائز اهمیت است . این در حالیست که در مواردی نیز دیده شده است که جنس کارت مذکور نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته و با ورود به مباحث رقابتی و «چشم و هم چشمی» استفاده از جنسی مرغوب تر در کارت ها که هزینه بیشتری در بر دارد ، در بین قشری خاص مایه افتخار و مباهات آنان نیز می باشد .

در همین رابطه محدوده غرب تهران – به ویژه شهرک غرب و سعادت آباد – محدوده ای ویژه از تجمع شرکت ها ، ادارات و واحدهای صنفی تجاریست ، لذا استفاده از سیمی کتاب در سعادت آباد ، فروش کاغذ A4 درسعادت آباد ، چاپ کارت ویزیت ارزان در سعادت آباد و کارت ویزیت در میدان کاج و مناطق مذبور از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

 

دیدگاهتان را بنویسید